Leki logo
facebook

LEKI to wiodący niemiecki producent kijów, rękawic oraz akcesoriów najwyższej jakości, specjalizujący się w takich dziedzinach sportowych jak: nordic walking, trekking, hiking, touring, narciarstwo zjazdowe, racingowe i freeridowe.

Oficjalna strona producenta

uk.leki.com

Zapraszamy na oficjalną stronę marki LEKI, na której można obejrzeć najnowszą kolekcję kijów, rękawic i innych akcesoriów. Podajemy link do strony w języku angielskim.

Oficjalna strona Szkoły LEKI Nordic Walking

www.leki-nordicwalking.pl

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Szkoły LEKI Nordic Walking. Na naszej oficjalnej stronie znajdziecie Państwo informacje o bieżących kursach Nordic Walking organizowanych przez naszych Instruktorów oraz bazę certyfikowanych osób, które na terenie całej Polski (i nie tylko) służą pomocą w nauce poprawnego chodzenia z kijami.

Katalog LEKI lato

www.leki.com/sommerkatalog

Prezentacja najnowszej kolekcji letniej LEKI. Katalog dostępny tylko w wersji angielskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Katalog LEKI zima

www.leki.com/winterkatalog-15

Cała linia artykułów zimowych marki LEKI. Katalog dostępny tylko w wersji angielskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Serwis kijów

 

Prowadzimy serwis kijów marki LEKI. Świadczymy zarówno naprawy w ramach gwarancji, jak również odpłatne naprawy pogwarancyjne. W celu uzyskania wyceny, należy dostarczyć uszkodzone kije na adres naszej firmy. W sprawie szczegółów, prosimy dzwonić na nr 22 664 76 32 lub pisać na maila info@sportimpex.pl.

Trigger S - zasady bezpiecznego użytkowania

www.sportimpex.pl/triggers

Trigger S jest systemem wspomagającym bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem użytkowania kijów LEKI, prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszej ulotki.

Trigger 1 - ulotka informacyjna

www.sportimpex.pl/trigger-1

Sportimpex